Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden emberre ugyanúgy hat a...

TonyP kérdése:

Minden emberre ugyanúgy hat a rivotril? 22F

Figyelt kérdés

utánna olvastam hogy ki mit tapasztalt a rivoltrillal kapcsolatban,mi a mellékhatása minden lehetséges dolognak utánnanéztem.. nyugtato, altato ilyesmiket találtam..én azért kezdtem szedni amiért mindenki szorongás pánik..stb. de rám valahogy máshogy hatott sokkal kreatívabbnak érzem magam és sokkal megfontoltabb vagyok emellett még olyan dolgokat tapasztaltam hogy amiről fogalmam sem volt (ameddig el nem kezdtem szedni) pl régi emlékek ugrottak be amiről nem is tudtam azt gondoltam hogy csak beképzelem de felhívtam édesanyámat és ő igazolta a történeteket..

és hogy a függőségről annyit hogy semmilyen késztetést nem érzek arra hogy szedjem pedig már 1hónapja folyamatosan szedtem 0.5mg/2mg vegyesen most már körülbelül 1 hete leálltam vele hogy kiprobáljam valós fenyegetés-e a függőség.

ezzel nem azt akarom mondani hogy most mindenki ugorjon neki a rivotrilnak és szedje csak visszaigazolást szeretnék erre hogy a rivotrilnak köszönhetem-e ezeket a változásokat.. ha van kérdés 1-2napon belül tudok válaszolni mert nem nagyon leszek internet közelbe



2015. ápr. 16. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A központi idegrendszerre ható nyugtatók, pont azt a területet nyugtatják, ami egy beteg embernél amúgy is sérült, nem működik normálisan.

Az, hogy te doppingszernek érzed, ez csak átmeneti állapot. Ez csak néhány emberre hat így.

Majd 10-20 év mulva, mikor idegrendszered már nem tűri, képtelen korrigálni a behatásokat, nos akkor össze is roppanhatsz.

Születésünk után nem tanulunk meg normálisan lélegezni. A szervezet az oxigénhiános létet is próbálja korrigálni, ez mindaddíg sikerül is neki, amíg a szervezet el nem salakosodik. Mikor már az elsalakosodás oly mértéket ölt, hogy ez gátolja, tovább rontja az oxigénellátást, a testben ezt fáradékonysággal jelzi, Ez az első tünete, amit nem veszünk észre nem figyelünk oda rá. Alszunk pihenünk többet, ha megtehetjük. De az oxigénhiányt már a pihenés sem szünteti meg, ezért a lélek is sérül, így gondolkodásunkra is kihat. Felemészti anyunk minden szabad kapacitását, ami egyébként a boldogság felismeréséhez kell. Búval baxottakká válunk, megjelennek pszichés eredetű tünetek!

A folyamat visszafordítható, erre itt vagyok Én élő példa!

Ha gondolod emailben elmesélem, hogy én hogyan lettem urrá a gyötrelmeken.

2015. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hat egyformán. Sőt, minden gyógyszerre valamennyire másképp reagál minden ember. Ha más nem, akkor a reakció mértéke különbözik.
2015. ápr. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!