Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet már három napja?

Mi bajom lehet már három napja?

Figyelt kérdés

Három napja kisebb nagyobb szünetekkel vagyok rosszul. Pánikbeteg vagyok, szinte már utcára se tudok menni. Úgy kezdődött, hogy rávettem magam, hogy elmegyek sétálni, gyomoridegem volt majd rosszul lettem (gyengeség, szédülés, úgy éreztem mindjárt meghalok), ez nálam tök természetes mondom hazajövök elmúlik. Itthon iszonyatosan fájt a fejem és nem volt étvágyam. De furcsa volt nagyon, éreztem, hogy ennem kell és enni akartam, de alig tudtam. Éjszaka nagyon rosszul lettem, tényleg azt hittem itt a vég, borzasztó fejfájás, szédülés, halálfélelem, remegés, zsibbadt az egész fejem, rázott a hideg. Anyukám meg tudott nyugtatni annyira, hogy elaludtam, de aztán egész nap pánikoltam, hogy mégis mi bajom lehet, alig ettem, (de ez más, nem az amikor vírus miatt nem esik jól az étel, olyan leírhatatlan és furcsa, hogy ennék, de valami nem engedi) majd a hasam is ment egy kicsit. Teljesen belelovaltam magam abba, hogy van valami szervi bajom, estére jött a torokfájás és a hőemelkedés. nagyon fáradt voltam este, de nehezen aludtam el. Reggelre teljesen jól voltam, minden eltűnt, mintha semmi bajom nem is lett volna. Annyi, hogy nehezen tudtam enni. Most viszont megint kezdődik, már szédülök, fura nyomás van a fejembe, megint jön a halálfélelem. Ilyen rossz még sose volt. Mi lehet ez? Mi bajom van? Elég stresszes is volt az elmúlt pár nap. Meg menstruálok is, ha ez közrejátszik, de nem hiszem. vagyis eddig sose volt ilyen.

16/L

Pszichiáternél voltam, pszichológushoz járok és igen, tudom, hogy nem vagyok normális


2015. ápr. 16. 17:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Az étvágytalanság aznap kezdődött mikor megjött. (hétfőn)
2015. ápr. 16. 17:32
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez a kis hasmenés is azóta van.
2015. ápr. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!