Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom van? Három naponta...

Mi bajom van? Három naponta betegszem.

Figyelt kérdés

Próbálom gyorsan és röviden leírni a gondom.

Hétfőn reggel rosszul voltam, de a suliból csak 2. óra után engedtek haza. Utána otthon aludtam, mert nem éreztem magam jól. Kedden már mentem, és jól is voltam. Szerdán reggel 2x is f*stam, délbe pedig 3x. Majd este felé hánytam is. Csütörtökön itthon voltam, nem mentem suliba, mert még egy kicsit rosszul voltam. Pénteken mentem, és minden jó is volt. Szombaton is egész jól voltam, de most vasárnap 1 óra körül, mikor még vígan tanultam, és hallgattam Toldi 2. énekét hangoskönyvben (nekem így könnyű tanulni), akkor hirtelen rosszul lettem, és elaludtam. Rettenetesen fáztam, majd 4 óra körül felébredtem, és eléggé émelyegtem. Ott feküdtem néhány percig az ágyba nyitott ablakkal. Majd megmértük a lázam 38,4 volt, és ezért apu adott valami gyógyszert. Utána próbáltam aludni, de nem ment, de éreztem közbe, hogy kavarog a gyomrom. Most is érzem 1-1 percben elég erősen.

Mi bajom van?


Erről jut eszembe: szerdán este és csütörtök reggel vettem be Furazolidon-t. Most pedig paracetamol 500 mg volkspharma-t adott apum. Még annyi a gond, hogy rettenetesen fájt a torkom szerda és péntek között, ma már csak akkor fáj, ha nagyot nyelek, vagy beszélek. Amúgy most be van dugulva az orrom (este vettem észre), és délelőtt óta használok orrcseppett.

Még annyit elmondanék, hogy csütörtök reggel megjött a mestruációm, de ennek nem tartok nagy jelentőséget, mert sose fájt még emiatt semmim. Már csak 1-1 csepp jön, mert úgy egy éve már csak 3-4 napot tart (kezdetben 7-8 nap volt).

Azt hiszem ennyi a bajom. Orvoshoz nem akarok menni, mert sajnálnám azt a 2-4 ezer forintot, amit az orvos anyumék számlájára ír.

Ja, és még annyit elmondanék, hogy hétfő óta mindig ki van száradva a szájpadlásom, és mintha az izom húzná magát össze, amikor beszélek. Még annyi történt, hogy alvásnál mindig nyálazok, és nem is kicsit, pedig már jó pár éve nem történt ilyen.


OFF: amúgy mit tudnék enni, mert reggel ettem mézes kenyeret, de azóta semmit, és éhes vagyok?


2015. jan. 18. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen 2-4ezer forintról beszélsz? alapellátás Magyarországon ingyenes
2015. jan. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Romániában élek. Átszámolva írtam azt, amit a doktornő szokott nekünk felírni. De mindegy, úgy se akarok orvoshoz menni!
2015. jan. 18. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél orvoshoz mennyi, akkor mitől fársz csodát?
2015. jan. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valami ételtől, vagy gyógyszerajánlattól.
2015. jan. 18. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj bármely drága is ott el kellene menni orvoshoz mert ez nem játék lehet influezna is.


ottjonra sok folyadékot,vitamint javaslok

2015. jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!