Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ideges környezeti hatások...

Ideges környezeti hatások értek gyerekkoromban, agresszió kiabálások és hasonlók. Emiatt zárkózott és visszahúzódó lettem. Nem sikerült leérettségizni és nem tudok sikereket elérni ha mégis akkor nem vagyok boldog. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem hiszek abban amit csinálok, mert nem hiszem, hogy képes vagyok rá. Még barátnőm se volt. Egyszer közel kerültem egy lányhoz az se tartott sokáig mivel folyton azt hajtogattam magamban, hogy nem fogok megfelelni nem leszek elég jó hozzá. Vége is lett a kapcsolatnak. Mit tegyek? Nem tudok szabadon gondolkozni? Nem voltam mindig ilyen, voltak régen önálló gondolataim, céljaim de megváltoztam. Hová fordulhatnék?
2015. ápr. 18. 21:13
 1/1 anonim válasza:
Szia! Keress fel egy pszihológust és mondd el neki a problémádat! Én is hasonló cipőben járok,már nem olyan vészes,próbálok pozitívan gondolkozni,szembenézni a problémákkal.Higgy magadban,te sem vagy kevesebb másoknál,csak hozzáállás kérdése.Törődj magaddal,járj el a barátaiddal,nézz szembe a gondjaiddal.Keress magadnak olyan elfoglaltságot,ami tényleg érdekel és ne rágódj a múltadon.Fő a nyugalom.:-) Sok sikert!
2015. ápr. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!