Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fülzúgásra három hónapig...

Fülzúgásra három hónapig Betaserc és Bilobil fortet szedtem semmi hatással. A hallásommal nincs baj. Milyen vizsgálatot végezhetnek még hogy kiderüljön mi a bajom?

Figyelt kérdés
2008. aug. 28. 11:53
1 2
 11/13 gejza24 válasza:

Azt mondták és valami speckó MR vizsgálaton mutatták, hogy kóros aktivitás van a hallókéregben. Nem vagyunk bolondok, és ez kimutatható! De nem ez alényeg, hanem az, hogy kezelhető. Sajnos azt hiszem a fülzúgást eddig nem jól kezelték (meg is jártam ezt a kanyart én is). Ma már a neuromodulációval próbálkoznék elsőként, minden más felesleges volt.

BG

2011. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja persze, mondjam már meg melyik az a csodakészülék amitől meggyógyultál? Csak nem az amit 1.000.000- huf-ért árul a gyártója? Vaéahogy rohadtul nem látok róla egyetlen egy sikertörténetet sem...
2015. júl. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Sziasztok! Ha zúg, cseng és sípol a füled, vagy egyéb más hangot hallasz és már egy ideje fennáll, akkor azt javasolnám, hogy menj el hallásvizsgálatra a lehető leghamarabb, mert sajnos ezek a tünetek is okozhatják ezt!Továbbá vérszegénység, vitaminhiány is okozhat ilyen tüneteket. Remélem tudtam segíteni, mielőbbi gyógyulást kívánok!
2015. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!