Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pszihés hányinger ellen mit...

Pszihés hányinger ellen mit kell csinálni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Csak a suliba van hányingerem,már szeptember óta kb. de akkor is válzozó mert valamikor jobb,vagy rosszabb lett :S

12 éves lány vagyok,több mint 140 órát hiányoztam emiatt,a hasam nagyon szokott fájni és ingerem is van,néha hanyas izt erzek amitol duplan risszul leszek....:S

Mire gondoljak vagy mit csináljak ha roszul vagyok?:(

Mindig felek hogy hanyni fogok suliba:(

Es ha arra gondolok akibe szerelmes vagyok akkor is ingerem lesz :S

Most is ugy faj a hasam mintha ehes lenne de mar 2 napja:( felek h holnap este is ez lesz es nm tudok elmennu suliba :'( :((

Nyugtató dolgokat szeretnék kérni:))

Ui:ma jott meg es fajt ><


2015. máj. 12. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem itt fogják neked elmondani. Forduljatok szakemberhez.
2015. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szorongós, ideges természet lehetsz gondolom az önértékelésed sincs a csúcson nem lehetsz egy magabiztos személy.

Nincsenek kisebb rendűségi érzéseid ill. nem vagy gátlásos? Nem utálod az osztályodat?


Néha nincs gyomor ideged és hasmenésed?

Az első dolog, hogy jóban légy önmagaddal és valahogy megoldd azokat a dolgokat, amik stresszelnek.

Igyál egy kis citromfű teát az egy kicsit nyugtat és nincs mellékhatása az nem gyógyszer.

Egyébként meg tényleg menj szakemberhez de ha rögtön gyógyszerezni akar akkor hagyd ott.

Egy terápiával többre mész.

Én pánik beteg vagyok és nem ajánlanám neked a gyógyszereket.

Illetve ha már nagyon nem megy akkor egy dolog van, amit nyugodt szívvel ajánlhatok az pedig egy kimondhatatlan nevű német gyógynövényes kedélyjavító tabletta úgy hívják Nervenpflege.

Kis, zöld, kerek, fém dobozban van recept nélkül lehet venni akár a DM-ben vagy a Rossmannban is. Kb. Valamivel több, mint 1000 forint de sok van benne és gyerekek is szedhetik akár napi többet is.

Nem okoz függőséget és nincsenek mellékhatásai ez egy abszolút gyógynövényes cucc.

Én is ilyen önbizalom hiányos, stresszelős típus vagyok és érettséginél majd szívgörcsöt kaptam az idegtől. Csak ezzel vészeltem át ha nem szedtem volna tutira beájulok a vizsgán!

Egyébként tényleg szólj anyukádnak és menjetek el vele egy orvoshoz mielőtt még elharapódzna a dolog.

2015. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jártam pszchihológushoz de nem hatott:(

azért köszönöm :( ://

2015. máj. 13. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!