Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Mostanában rosszul alszom, nehezen alszom el és már 1-2 órával korábban felébredek mint kéne.

Felgyorsult az anyagcserém nem tudom hogy miért,

Állandóan éhes vagyok és jó étvágyam is van.

Nehezen koncentrálok néha és elég fáradt vagyok néha.

Időnként egy picit megszédülök de alig észrevehető és inkább csak a látásom homályosul egy kicsit közben, tehát nem esek el meg se botlok csak az érzés.


Szerintetek mik lehetnek ezek? Életmódbeli változás nem volt úgyhogy ez nem indokolja egyiket se.

17/L



2015. máj. 13. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem iszol több kávét/koffeint/energiaitalt és nem sportolsz többet, nem ér extra stressz, és homályosul a látásod menj el egy orvoshoz feji CT-re, remélem nincs komoly baj.
2015. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kell vizsgáltatni, szerintem háziorvoshoz menj el, első körben kellene egy vérkép vizsgálat.
2015. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy túlműködés???
2015. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nemrég kb egy hónapja volt vérvizsgálatom más okokból és nem volt benne semmi rossz.

A pajzsmirigy túlműködésről én is olvastam de a többi tünetét nem produkálom szóval nem tudom. Lehet meg kellene nézetni.

2015. máj. 13. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!