Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a tünetek felléphetnek a...

Ezek a tünetek felléphetnek a stressz miatt?

Figyelt kérdés
Szoval mostanaban a sok vizsga meg minden miatt az atlagosnal is tobbet vagyok ideges, es mostanaban nincs etvagyam, megnott az alvasigenyem, szedulok, es most a fejem is faj (itt szerintem az idojaras is kozrejatszott). vervetelen tobb mint egy eve voltam, akkor minden rendben volt, es meg ev kozben valami miatt nagyon sok vizsgalaton voltam, azokkal sem volt baj. Lehetseges hogy akkor ezek a tunetek"csak" a stressz miatt jelentkeznek? Elegge izgulok azon is, hogy mi bajom van. Koszonom a valaszokat elore is!

2015. máj. 20. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A stressz inkább álmatlanságot szokott okozni. A fáradékonyság és szédülés gyakran jár együtt, sok oka lehet. Lehet egész egyszerűen elfáradtál, nem tudod bepótolni az alvást, lehet fáradtságot is halmozni. De lehet egy vashiány is, de mozgás hiány is.
2015. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szédülés és fejfájás miatt jobb ha felkeresed a háziorvost, ki kellene vizsgálni, hogy nincs-e valamilyen szrvi baj mögötte. Vérnyomásod rendben?
2015. máj. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!