Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bemesélem magamnak, hogy nem...

Elektronic kérdése:

Bemesélem magamnak, hogy nem vagyok boldog és ezért tényleg nem érzem magam annak. Ez ellen lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz a közérzetem, fáj nyomasztóan a melkasom, olyan mintha az izmaim folyton meglennének feszülve, az érzelmeim tompultak, folyton fáradt vagyok, folyton gondolkodok hülyeségeken. Nagyon rosszul érzem így magam. Amikor nevetek mosolygok még akkor sem ÉRZEM jól magam.

2015. máj. 24. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Meséld be magadnak, hogy boldog vagy
2015. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam már és sajnos nem jött össze, pedig tényleg minden okom meglenne rá, de ez a rohadt szar érzés a melkasban nem akar megszűnni :/
2015. máj. 24. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt az önsajnáltatást, kezeltesd a depressziód. Ha ennyire rossz a közérzeted kivizsgáltatnod sem ártatna magad, vannak olyan vitaminhiányok is amik okozhatnak pl. rossz kedvet.
2015. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!