Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem? Mitől van a...

Mi történt velem? Mitől van a hangulatváltozásom? 15/L

Figyelt kérdés
Mostanàban semmihez nincs kedvem. Rosszul tudnàk lenni amikor anyuek mondjàk hogy elmegyünk valahova mert akkor fel kell öltöznöm normálisan. Egèsz nap csak fekszek és aludnàk. pár hónapja tanulni sincs erőm emiatt sokat rontottam. hangulatingadozasaim vannak... Ha a barátnőim elhívnak valahová inkabb itthon maradok. (pedig a vásárlásra sose mondtam nemet). ülő helyembe eltudnák aludni.. Annyi tervem volt hogy miket csinálok es most semmit nem akarok belőle.... Lehet hogy ez a szomorkás rossz ido miatt van minden ? Regebben olyan életvidám pörgős voltam, hogy eszembe se jutott otthon ülni.. Bocsi kicsit hosszu lett. 15èves lány

2015. máj. 25. 14:33
 1/2 anonim válasza:

Én 16 és fél éves vagyok, de nekem is volt már így másfél-1 évvel ezelőtt. Hidd el kifogod te is nőni.:)

Ne mondj nemet a barátnőidnek, hanem menj velük te is, ismerj meg új embereket, csináljatok a szüleiddel programokat. Sokkal jobb lesz évek múlva a sok szép emlékre visszaemlékezned, mint arra, hogy a szobádban ülsz.

Ha bármiben tudok segíteni vagy szeretnél beszélgetni írj nyugodtan.:)

2015. máj. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ! :)
2015. máj. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!