Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Érezte vki a tegnap kezdődő...

Érezte vki a tegnap kezdődő frontot?

Figyelt kérdés

Milyen tüneteitek voltak? Kettős front van?

Próbálom eldönteni h a hétfő óta szedett(most váltottam rá) fog.gátlótól volt vagy front? Frontérzékeny vagyok amúgy,de ez durva volt. Vert a szívem anyagcserém felgyorsult, mintha erős kávét ittam volna többet is. Több órán át,nehezen múlt. Frontint kellett bevennem.

Tapasztalatok, ötletek?


2010. febr. 26. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.


Én is megérzem a frontot, de tegnap nem volt különösebb tünetem, csak majd' elaludtam egész nap.

Amúgy meg a fejem szokott fájni a frontoktól.


Szerintem biztos az új gyógyszer az oka, de ki tudja?:-)

2010. febr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap előtt rendetlenkedett a vérnyomásom egész nap,este kicsit felment a pulzusom nekem is.
2010. febr. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ma reggel ébredtem 5-kor iszonyú fejfájással!
2010. febr. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tegnap egész nap fájt a fejem, estére egy algo pirin-től elmúlt, de ma nagyon kicsit érzem, de nem fáj csak érzem
2010. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem meg valamelyik nap az egész jobb felem le volt zsibbadva, a ballal semmi baj nem volt :O:O
2010. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi!

nem tudom mit tegyek. Azt hiszem még a mai gyógyszert beveszem aztán kiderül...:( bár kicsit aggódom. mondjuk ilyen időben nem nehéz rosszul lenni sztem

2010. febr. 26. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:
én napok óta szédelgek és fájdogál a fejem,ma nem fájt inkább nyomott..frontok jönnek,mennek...ideje sincs az embernek össze szednie magát 2 front között.:(
2010. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!