Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valamiért nehezemre esik...

Valamiért nehezemre esik mások szemeibe nézni. Ez miért van?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,fiú,ha ez esetleg szempont,és észrevettem hogy mostanában amikor társalgok,akkor megfigyelhető lett számomra,hogy nehezen tudom tartani a szemkontaktust,beszéd közben a partner szemébe nézni nekem kellemetlen/kínos,nem tudom nagyon megmagyarázni hogy miért lehet.Semmi máshoz nem tudom kötni :(.A válaszokat előre is köszönöm. :) :) :) :)

2015. máj. 30. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Introvertált ember vagy? Vagy inkább társasági..

Alapból milyenek az emberi kapcsolataid, pl sok barátod van?

2015. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha visszahúzódó személyiség vagy teljesen érhető. Különbözőek vagyunk. Van aki határozott, magabiztos és van akinek kellemetlenséget okoz az efféle kommunikáció...
2015. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából kb. olyan 5 jó barátom van,1 akivel majdnem mindent megosztok.nem gondolnám magamat introvertáltnak,nem vagyok nagyon visszahúzódó,nincsenek gátlásaim :D :D
2015. máj. 31. 20:13
 4/5 homo ludensz ***** válasza:
Önbizalomhiányra tippelnék. Egyszer nézd meg ha mész a járdán és jönnek veled szemben késztetést érzel e arra hogy félrehúzódj vagy sem?
2015. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az első vagyok.

Azért kérdeztem azokat mert nekem "elvileg" asperger szindrómám van.

Ez nem jelent semmit.

Szerintem a normális magyar emberre jellemző egy kis introvertáltság.

Mivel nagyon okos, nagyon tehetséges nép vagyunk, a nehézségek is megvannak, de ez nem negatívum.

Úgy vagy jó ahogy vagy, barátok jönnek mennek, ne hagyd hogy kizökkentsen az élet folyása.

Én mostanában kezdtem el csinálni azt hogy csakazért is az emberek szemébe nézek és ilyenkor általában lesütik, mivel nekem elég erőteljes a tekintetem.

Menj székelyföldre, ott aztán látsz tiszta szép tekinteteket, le sem kell sütnöd

2015. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!