Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Létezik olyan betegség hogy...

Létezik olyan betegség hogy azt hiszem magamról hogy vékony vagyok?

Figyelt kérdés

sokan azt mondják hogy most így van tökéletes alakom de szerintem meg vékony vagyok és folyamatosan direkt sokat eszek hogy már fáj a hasam hogy hízzak.

ez beteges?


2010. febr. 26. 23:14
 1/4 anonim válasza:
az
2010. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik. Rendszerint testépítők szokták "elkapni".
2010. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen testképzavar, inverz anorexiának szokták hívni.
2010. febr. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is volt ilyen. Kamaszkoromban a szobatársaim beijesztettek azzal, hogy ha nem eszem rendesen, lefogyok, és megereszkednek a melleim. Ettől kezdve zabáltam, mint egy állat, de ahányszor belenéztem a tükörbe, azt láttam, hogy még mindig vékony vagyok és lifeg rajtam a bőr... Pedig akkorra már jó pár kilót felszedtem a kényszeres evéstől. Sokszor már kedvem sem volt leülni enni, mert tudtam, hogy muszáj magamba tömnöm mindent. Ja, és a hízástól meg csúnya lett a cicim. :) Szóval, létezik ilyen.


Amíg teheted, hallgass azokra, akik szerint szép az alakod. Hogy később ne legyen önbizalomhiányod a megváltozott tested miatt. :(

2010. febr. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!