Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezekkel a tünetekkel van okom...

Ezekkel a tünetekkel van okom félni?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja olyan érzésem van a végbelemnél, mintha hasmenésem lenne, de legtöbbször csak gázok jönnek ki. Székletem mondjuk mindennap van, de nagyon erőlködnöm kell, hogy egy-egy kis darab kijöjjön. Egyáltalán nem kemény a székletem, sőt inkább puha, csak kevés. Ezen kívül a tüneteim: puffadás, alhasi fájdalom változó helyeken, derékfájás. Voltam orvosnál hétfőn, kb. semmit nem csinált velem, csak kérdéseket tett fel, és a végén felírt egy gyógyszert IBS-re. Hétfő estétől szedem a gyógyszert, de egyelőre semmi változás, azt mondta az orvos, ha 1 hét alatt nem javulok, menjek vissza. Valakinek volt már hasonló baja?
2015. jún. 2. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég hülye doki, hogy szinte látatlanba ráböki, hogy IBS! Ez azért így elég vakmerő , na de manapság egy ideje ez a gyakorlat.Ha nem tudják, mi bajod, vagy lusták foglalkozni vele, akkor csakis kétféle bajod lehet:IBS, vagy pánikbetegség.

Lehet csak emésztési zavar.Próbálj probiotikumokat fogyasztani, megteszi talán asima joghurt is.Nekem a derékfájás gyanús.

2015. jún. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!