Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Holnap elmegyek orvoshoz, de azért érdekelne minél hamarabb.


Szóval múlt pénteken délután hidegrázásom volt és iszonyatosan fájt a fejem, aludtam egy órát, majd felébredve hánytam. Utána belázasodtam, bevettem egy algopyrint, ami estére levitte a 38,8 fokos lázat. Hétvégén lábadoztam, fájt a fejem hátul ha megmozdítottam, gyenge voltam. Vasárnapra egész jól lettem már, de a közérzetem azóta is rossz. Gyakran megszédülök ha ülő helyzetből felállok, ma este pedig megint elfogyott a hányinger.


Köszönöm a válaszokat!

18/l



2015. jún. 4. 23:38
 1/5 A kérdező kommentje:
*elfogott a hányinger. Nem elfogyott :))
2015. jún. 4. 23:40
 2/5 anonim ***** válasza:
A tünetek alapján azt mondanám,hogy napszúrást kaptál,de nem vagyok orvos. 19/L
2015. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és az kihat egy ét múlva is?
2015. jún. 5. 00:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha enyhébb akkor 2-3 nap,ha súlyosabb akkor 5-7 nap. Sokat voltál kint a napon?
2015. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet esetleg agyhártya probléma is,vagy valamilyen vìrus okozta fertôzés,ami ìgy hat ki a szervezetedre. Gondolom a doki,ki ìr majd egy vérvizsgára. Szerintem napszúrást kaptál,remélem nem komolyabb a dolog. Ìrd majd meg,hogy mi lett az eredmény,ha gondolod.
2015. jún. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!