Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok rosszul a kávétól...

Miért vagyok rosszul a kávétól/kakaótól?

Figyelt kérdés
Ritkán iszom kávét, akkor is leginkább tejesen, mivel hányingerem, forróság érzetem van utána. Mintha el akarnék ájulni. Függetlenül attól, hogy ettem-e előtte vagy sem. Ezért átálltam a kakaóra. De néha ettől is rosszul vagyok. Nem tudom, miért lehet ez. A tejet, vagy a koffeint nem bírom? A sima tejtől semmi bajom, de ha melegen iszom, akkor is kicsit hányingerem van tőle, de a kávétól jobban. A vérnyomásom általában alacsony, orvos ajánlotta, hogy kávézzak, de így inkább kihagyom, mert többször vagyok rosszul tőle, mint az alacsony vérnyomásom miatt.
2015. jún. 19. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Van akinél a kakaó izgatóbb hatású, mint a kávé, pl. nálam is. Ha kakaót iszom, úgy érzem, mintha felforrósodna a vérem, és az egekben a pulzusom. Lehet jó az orvosod, de még Ő sem lát beléd. ha úgy érzed nem jó, ne idd. Nem tudom hány éves vagy, de ha már nagykorú, akkor jobban ajánlanék esténként egy dl vörösbort.
2015. jún. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy tejallergiád van
2015. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!