Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit teszel, ha összejönnek a...

Mit teszel, ha összejönnek a problémák és olyan fáradtnak érzed magad, hogy minden mozdulat nehezedre esik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok most. És sokszor. Korábban kellene lefeküdni aludni. Vitaminok kellenek és azt hiszem nyugodt lelkiismeret, hogy csináltam a dolgomat...(nálam épp szakdoga)De segíthet a párod/jóbarátod ölelése is:) Sőt viccesen hangzik, de ha direkt mosolygok, rögtön jobb lesz a kedvem :) próbáld ki. akár tükör előtt is lehet. erre vannak direkt csoportok is ahova el lehet járni, sztem tök jó lehet.

Én ilyenkor beteszek egy részt a Jóbarátokból, vagy játszom a kutyával. Vagy csak henyélek egy kicsit a tv előtt. Aztán persze folytatni kell az írást, hogy a lelkiismeretem nyugodt legyen...

Remélem hamar új erőre kapsz :)

2010. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bízzunk benne:)minden jót Neked is!
2010. márc. 2. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! ugyanaz vagyok. Hogy vagy azóta?

nekem is összejöttek a dolgok megint :( de te jobban vagy?

2010. márc. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia:) egy migrénes rohamom volt...igyekszem összevakarni magam, de a reggelek még mindig nem elég olajozottak:)
2010. márc. 6. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!