Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 18 éves fiú vagyok és barátnőm...

18 éves fiú vagyok és barátnőmmel élünk nemi életet normálisan de sűrün van az h szex közben egy hirtelen mozdulat vagy gyors tempó alatt fáj és ott a fitymafék gumi nélkül csináltuk sokszor lehet attól is?!

Figyelt kérdés
Mint ha ki lenne sebesedve csíp fáj ha oda nyúlok! Valami kenőcs kéne rá hogy gyorsan rendbe jöjjön valaki ajáljon valamit!
2011. febr. 13. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosd le erősre főzött kamillateával, utána töröld szárazra, és kend be valami hámosító kenőccsel./Neogranormon/
2011. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg urológusnak, mert ha visszatérő gond, akkor egy apróbb sebészeti beavatkozással orvosolható.

Addig is kend be Betadinnal, és pihentesd.

2011. febr. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Aki elsőnek írt az tuti hogy jó megoldás a kamillás? Köszönöm még 1 szer sziasztok
2011. febr. 13. 17:18
 4/5 anonim válasza:
szia a kamilla majdnem mindenre jó ilyen dologgal ugysem td ártani én kiprobálnám.pihentesd lehet h túl sokat bűvészkedtek XD anno mi napi 5-6-7 szer is csináltuk mert ráértünk utána menni is alig birtunk lehet csak megerőltetted vagy lehet h a párod nem elég nedves.
2011. febr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már el múlt szerintem is azé volt mert egy nap 5-6 alkalommal volt a szex XD mind1 még 1 szer kösz császtok
2011. febr. 16. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!