Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja a hátamnak? Minden...

Mi baja a hátamnak? Minden mozdulat kín, és levegőt sem kapok rendesen ettől

Figyelt kérdés

2 napja kerékpároztam és hátitáskát cipeltem, mint eddig bármikor. Már az elején éreztem, mintha meghúztam volna a hátam, de másnapra alig bírtam megmozdulni! Csak a bal oldalam, hátul fáj. Olyan érzés, mint mikor beütöd a hátad egy helyen és hirtelen levegőt nem kapsz..pont ezt érzem folyamatosan, és nem tudok nagyobb levegőket venni, szinte folyamatosan csak pihegek, és egy rossz mozdulat, és mintha kést forgatnának a hátamban. Mindegy, hogy ülök, állok, sétálok..Már elviselhetetlen..Tegnap kicsit szaporábban mentem fel egy lépcsőn, hogy elérjek egy villamost, és annyira fájt, és olyan kevés levegőt tudtam venni, hogy elájultam..nagyon megijedtem..éjszaka fájdalomcsillapítóval alszom..

Mi lehet a baj? Egy sima izomhúzódás okozhat ilyet?

Mire egy szakorvoshoz eljutok, napok is eltelhetnek...Mit javasoltok? (Én izomlazító krémet vennék, de nem tudom, hogy ez lenne-e a megoldás)

A háziorvoshoz lemegyek, de valahogy mindig az az érzésem, hogy nem vesz komolyan, bármivel megyek le hozzá.

( pár hónapja mondtam neki, hogy allergiás kiütéseket kaptam, egy ételtől...erre csak annyit mondott, hogy hát akkor kerüljem..semmi allergia vizsgálat, vagy bármi)

27 éves nő vagyok


2010. júl. 1. 07:07
 1/3 anonim válasza:

Hát ez elég komolynak hangzik.. bár nem vagyok szakorvos. :) Majd ő mond szakvéleményt, szóval hozzá mindenképp juss el! Nem tudom, hogy háziorvos nem-e tudna hamarabb bejuttatni.. próbálkozz meg evvel. :)


Én amit tudok ajánlani az az ún. 'lóbalzsam'. Ez egy krém, gyulladásokra való. Lehet te is erről beszélsz. :) Én tegnap ébredtem hátfájásra, valószínűleg elaludtam, de mára már nem fáj.. :) Vagy lehet ha bemész a patikába, elmondod mi a panaszod, az eladó tuti segít. :)

2010. júl. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez eléggé izombecsipödésnek hangzik, a lóbalzsam egész biztosan nem árt, de ha komolyabb a baj, akkor nem is használ.

Mindenképpen menj orvoshoz, és keress másik háziorvost, mert a mostani nyilvány a piacon vette a diplomáját.

2010. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
doki, még ma, traumatológiára/sebészetre nem kell beutaló...
2010. júl. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!