Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lábmosás nélkül, nincs nyugodt...

Lábmosás nélkül, nincs nyugodt alvás?

Figyelt kérdés
Kb 10 éve nem tudok aludni normálisan, ha lefekvés előtt, nem mosom meg a lábfejem. Elég ha csak hideg vizet engedek rá. Ha véletlenül ezt kihagyom vagy zoknit vennék fel, akkor olyan érzésem lesz pár óra múlva, mintha forrna a vérem, és kényelmetlenül érzem magam tőle, forgolódok. Van valaki, aki tudja, hogy ez miért van vagy hasonlóan érzi magát?
2015. jún. 26. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Rigolyas vagy. Van egy ilyen hulyeseged. :)
2015. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szokás. Lelki függőség.

Nekem meg zuhanyozni kell, hogy jól aludjak, és kellenek a maciim :D


52/N

2015. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pedig nem akarom :) olyan zavaró tud lenni. A másik meg az, hogy fürdés/zuhanyzás után egyből izzadni kezdek még ha hideg vizzel, akkor is. Illetve hiába használok bármilyen tusfürdőt, szappant vagy egyéb szert, sprayt, alig 5 perc múlva minden illat elszáll és kellemetlen szagom lesz, persze nem olyan durva illat. Mások meg reggel befujják magukat és egésznap megmarad a "jó" illat.

25/f

2015. jún. 26. 23:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nem gond. Én is ilyen vagyok. Nem tudom elviselni ha izzadt es nem mosom meg nincs ebben semmi kóros.
2015. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem is gondolok rá. Ha például most szimplán elmennék aludni, akkor 1-2 óra múlva arra ébrednék, hogy forgolódok a lábam miatt, mert tűzforró és ha nem hűtőm le, akkor nem tudok tovább aludni.
2015. jún. 26. 23:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy büdös lábbal nem fekszik bele az ember az ágyba! Mi ezzel a gond?
2015. jún. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki alszik zokniban? :)
2015. jún. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hülye vagy? Én télen zokniban alszom. :D Sőt asszem tegnap (vagy is ma mert hajnalban fekszem, mindegy is :D) is abban aludtam mert fáztam. :D Szexelni cikibb zokniban szóval....


Kérdező: Szerintem csak megszokás, egy hülye rigolya. Amíg nem káros, nincs ezzel gond. :D

2015. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanígy vagyok ahogy te!! 18/f
2015. jún. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ah, akkor értem. köszi a válaszokat :)
2015. jún. 27. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!