Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap este kicsit többet...

Tegnap este kicsit többet ittam mint kellett volna. Most meg epét hányok. El fog ez múlni?

Figyelt kérdés
2-3 deci hp lecsúszott tegnap, ráadásul éhgyomorra.Igaz rosszabbul csak reggel óta vagyok.Iszok folyadékot akkor kihányom epével együtt, ha meg nem iszom akkor a sűrű epe jön ki magába.Most már a fejem se fáj, csak nem tudom mit csináljak. Igyak még többet, hogy kimosódjon a gyomrom??

2015. jún. 28. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyitől hogy lehet betegnek lenni?
2015. jún. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ugy hogy egy évben 2x iszok
2015. jún. 28. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Igyál több folyadékot, könnyebben tudsz hányni, hamarabb kiürül az epe is.

Folyadék nélküli hányás, öklendezés iszonyú, az erőlködéstől

volt, hogy bevérzett a szemem.

Igyál!

2015. jún. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerre csak keveset igyál, egy-két kortyot, várj néhány percet, ha azt nem hányod ki, akkor megint ihatsz ugyanennyit, és megint szünetet kell tartani.

Van, akinek jó hányás elleni "szer" a hideg tej, de azt is csak úgy, ahogyan leírtam.

Jó lehet, ezt még kisgyerekeknek is ajánlják, a piros címkés Coca-Cola, hányinger, hányás ellen.

De ebből is csak egy-két evőkanállal szabad "bevenni", mint egy gyógyszert.

És fontos, hogy jól behűtve vedd be !

Igen, jó lehet a húsleves leve is, de ezt langyosan és szintén csak keveset egyszerre.

Ha rendben leszel, akkor diétásan étkezzél, egy-két napig!

Háztartási keksz, ropi, héjában főtt krumpli jól megsózva.

Semmi zsiradékot, fűszereset ne egyél !

És máskor óvatosabban az ivással, az alkoholtól még mérgezést is lehet kapni !

2015. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!