Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 14 éves lány vagyok! Tegnap...

14 éves lány vagyok! Tegnap este ki kellett hívni az orvost mert annyira fajt a gyomrom! Azt mondta valiszinu gyomorrontasom van! A tobbi lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
egesz ejszaka nem aludtam.ma is szenvedek.egyszeruen ugy faj a gyomrom h meghalok. nem tudon mit ehettem ma csak joghurtot ettem meg kekszet es teat ittam. segitsetek mit tegyek,h jobb legyen! mi van ha ma sem tudok aludni?holnap suli!? semmi gyogyszer nem hat!
2015. jan. 4. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De mégis miket ettél előző kb. két napban?? Egyébként lehet vírus is. Hányinger, hányás, hasmenés van?
2015. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

olyan dolgokat ettem amit a csaladban mas is. es csak nekem van bajom

nincs hanyingerem nem is megy a hasam es semmi ilyen.

2015. jan. 4. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálam a reflux kezdődött így.
2015. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
reflux??
2015. jan. 4. 15:22
 5/14 A kérdező kommentje:
csak a gyomrom faj,de az nagyon! segitseg.😕😕
2015. jan. 4. 15:23
 6/14 anonim válasza:
Vegyel be egy csomo fajdalomcsillapitot
2015. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de hat nem hasznal barmilyen eros.!
2015. jan. 4. 15:28
 8/14 anonim ***** válasza:
Basszus, titkos, hogy mit ettél??! Attól, hogy más is evett, még számít, hogy mit ettél, nem csak a romlott étel árthat, hanem nehéz, fűszeres, zsíros, gomba, stb. stb. Lehet, hogy az epéd nem bírja, igen lehet reflux is, de mindegy. továbbra se válaszolj értelmesen annak, aki próbál segíteni! segítség! Segítség... Jaaaaj....
2015. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
tegnap ebedre ettem almafozeleket sajtos fasirttal.aztan vacsrara egy negyed kenyer melegszendvicset. ma meg meg semmit. de ez mar akk volt amikor fajt.elotte porkoltet ettem. bocsanat nem tudom miert jo h ezt leirtam. vszinu a gyomrom rontottam el. a kerdes most h mit tegyek?!
2015. jan. 4. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
ha nem émelyegsz, és semmi ilyesmi akkor nekem gyanús, hogy nem gyomorrontás... de a doki biztos jobban tudja. nekem kevésnek tűnik, amit eszel. Nem lehet, hogyattól készült ki a gyomrod? ha most kímélni szeretnéd a gyomrod, akkor nagyon gyenge tea, mentes ásványvíz, keksz, főtt krumpli, reszelt alma. Ha jobban vagy, főtt répa, rizs, gyenge húsleves, csirkemell sonka. Az epehólyagprobléma miatti gyomorfájásra NO-SPa ajánlott, azt még próbáld ki!
2015. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!