Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Monural 3g granulátumot...

Monural 3g granulátumot kellett meginnom a múlt este és a mellékhatása be is jött. Hasmenés, gyomorégés, émelygés, szédülés. Lehet valami tenni a mellékhatások ellen vagy ki kell várnom, míg elmúlik?

Figyelt kérdés

2014. dec. 31. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
első körben próbálj diétázni. keksz, tea, főtt krumpli és próbálj meg pihenni. ha nem lesz jobb, vagy rosszabbul érzed magad, akkor hívd fel az ügyeletet, hogy mit csinálj.
2014. dec. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Teát nem iszom, mert attól még jobban égne a gyomrom, refluxos is vagyok. Kekszem nincs itthon, de babapiskótám van, úgyhogy most azt nyammogom. :)

Esetleg lehet tudni, hogy a mellékhatások mennyi időn belül múlnak el kb.?

2014. dec. 31. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:

normaflore vagy más bélbaci hatékony a mellékhatások ellen.

és legközelebb ne monuralt igyál hanem medveszöllő teát.

2015. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igenis! Szó nélkül kidobom a nekem felírt gyógyszer és ami vény nélkül nem adható ki, mert te azt mondtad.

Gondolom semmi rosszindulatúság nem volt a mondatodban, mindeössze segítő szándék, de nem hinném, hogy jó ötlet az orvos javaslata ellenére mást inni.

Amúgy aznap már elmúlt 3-4 órával a gyógyszer beszedése után a mellékhatás. Csak kekszeket ettem.

2015. jan. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!