Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van mindennap hőemelkedé...

Miért van mindennap hőemelkedésem és miért vannak még mindig ilyen tüneteim?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hónapja küzdök a betegséggel. Fejfájás, szédülés, idegesség, remegés, légzési nehézségek gyötörnek. Voltam mindenféle vizsgálaton (CT, MRI, EEG, vérvétel, fül-orr-gégésznél is) és sehol semmi. Nagyon szenvedek már, mostanában szinte mindennap van 37 fölé emelkedő hőemelkedésem. Egyszerűen fogalmam sincs, mitől van, az ideggyógyász szerint idegi kimerülés, de én nem tudom elhinni. Ennyire nem lehetek szarul, többször összeestem már, 1-szer elájultam. A szívemmel sincs baj, nyáron voltam EKG-n. Mindennap zsibbad a jobb karom, felkelés után a lábam, néha a fél arcom. Mi a fenétől lehet ez már? Megőrülök. Tippek?

16/L


2010. márc. 2. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A szíved nézesd meg terheléses EKG-vel. Amúgy egy rahedli dolog okozhat ilyeneket, persze lehet pszichés is, akár a hőemelkedés is, de ez nem valószínű. Én autoimmun betegségre gondolnék. Esetleg valami gyógyszer mellékhatása. Nem szedsz vmit tartósan?
2010. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha autoimmun betegség lenne, akkor azt már kimutatta volna valamelyik vizsgálat, különben is még csak 16 éves vagyok. A vérkeringésem is rendben van, a szívemtől meg nem hiszem, hogy szédülnék vagy fájna a fejem.
2010. márc. 2. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szedek semmit, 3 hónapja kezdődött egy megfázás után. Eleinte azt hittük, arcüreg vagy homloküreg gyulladás, de ilyen arcröntgenen is voltam. Aztán arra gondoltunk, vírusfertőzés, arra kaptam egy nagyon erős antibiotikumot, amit 3 nap alatt beszedtem, de az sem hatott. Egyszerűen mindenhol voltam, nem értem már.Reflexeim rendben, vérkép tökéletes, CT-n, MR vizsgálaton sincs semmi elváltozás, minden jó.
2010. márc. 2. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok orvos, de szerintem pszichés, talán valami pánikbetegség, fordulj pszichológushoz, vagy itt ezen az oldalon valaki nagyon dicsért egy kineziológust. A minimális hőemelkedéssel meg ne törődj, nem mindenkinek egyforma a hőmérséklete.
2010. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum nem vírusra való, hanem baktériumra. Amúgy a vírus elmúlik pár nap alatt, szóval nem valószínű. De ha nem autoimmun, lehet akár immunhiány is. Aztán minden vackot elkapsz, ami csak létezik. De lehet allergia is. Igaz, mostanában tél van, de nem csak pollenre lehet az ember allergiás. Ha pszichés, akkor valóban pánikbetegség lehet, bizonyos jelek arra utalnak. De ha antidepresszánst ír fel a doki, százszor gondold meg, hogy beveszed-e. De ha mindenképp a pszichés cuccok felé megyünk, más tüneted nincs? Pl.: kényszerek, amiknek mem tudsz ellenállni (általában tisztasággal kapcsolatos, pl. készmosás jó soxor, vagy szimmetriával, vagy számolás, stb.). Esetleg depresszió? Már csak azért kérdem, mert ezek ugyanazon tőről fakadnak és mindet antidepresszánssal kezelik. Ha a többi is jelen van, akkor valszeg tényleg pszichés. De először a szervi bajokat kell kizárni.
2010. márc. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia , mi volt a baj tudod? Írj légyszi nekem is úgyan ezrk a tüneteim és már csomó vizsgálaton voltam de semmi.
2014. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!