Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez az érzés mégis miért van?

Ez az érzés mégis miért van?

Figyelt kérdés

Nálam szokott lenni, hogy ha a könyökömet beütöm, akkor valamilyen fájdalom végigmegy a karomon. Akár még a felkaromba is felmegy ez a fájdalom. Az lenne a kérdésem, hogy ez mégis miért fáj? Valamilyen porc megmozdul, vagy idegszálat ütök meg és azért fáj? A mai nap is a jobb könyökömet beütöttem és a felkaromba is végigment ez a fájdalom, és még le a kisujjam alatti tenyér részbe, ott meg égő érzés volt. Hideg vízbe raktam és egy kicsit jobb lett. Szóval, mikor a könyökömet beütöm, és utána fájdalmat érzek az al-és felkaromba, az akkor miért van?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 29. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor én beutottem a könyökomet akkor nekem csak az alkaromba ment végig a fájdalom szerintem "vegigrezeg" ( vagyis hat godnolom erted :D )

Én meg arra tudnek gondolni, hogy vagy ideget vagy szalagot utunk meg


Nekem elmúlt magátol, neked nem? :O

2015. jún. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

semmi bajod nem lesz

a könyökön van egy ugynevezett "funny point" ami beütéskor ilyen tüneteket okoz, nagyon fájdalmas idegvégződés de elmúlik

2015. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is elszokott múlni magától, pár perc múlva már nem is érzem, csak kíváncsiságból kérdeztem ezt. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!