Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudom, hogy nem kéne vele...

Tudom, hogy nem kéne vele foglalkoznom de mégis csak, aki benne tudja, hogy milyen rossz érzés, de ez miatt nem akarok megbukni nem éri de hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés

szociális fóbia, vagy micsoda de rettentően szorongok

most lesz vizsgám-szóbeli

az írásbeli jól sikerült mindenki elvárja hogy jól teljesítsek, igazából tudom is, de van egy porblémám amit csak én tudok rettentően félek

minden bajom van még 2 hét de már most kivagyok átsírtam az éjszakát ez a hihetettlne nagy feszültség bennem, remeg a gyomrom, szédülök szúr a szivem, ver a víz

és az a baj hogy ha megszólalok rák vörös DE tényleg rák vörös leszek ez nagyon égő tudom

és úgy izzad a kezem mintha most mostam volna meg, és ki kell dolgozni előtte a tételt de hogy fogjam meg a lapot tisza hullámos lesz így nem adhatom be, ez nagyon égő, mindneki rajtam fog nevetni és azon hogy milyen vörös vagyok mit tegyek

jaj jaj ez nagyon rossz.. segíts kérlek

próbálom kenni a kezem solution krémmel


2012. dec. 30. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél SEDATIF PC homeopátiás tablettát, az lenyugtat, de nem kábít. Megszünteti a szorongást. Ha lehet előtte utána ne egyél fél órával, mert a száj nyálkahártyán keresztül szívódik fel. Az nap lehetőleg fogat csak homeopátiás fogkrémmel moss. A mentolos közömbösíti a hatását
2012. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
naponta 3x 1 tablettát elszopogathatsz, meglátod használni fog A kezed se fog izzadni
2012. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valami növényi nyugtatót vegyél be! Előtte próbáld ki. Valeriána is jó és vény nélkül adják.
2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igyál egy féldeci házipálinkát vizsga előtt és azonnal eltűnik minden szorongás, sőt még az agyad is felpörög.
2012. dec. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sedatívot és wallerianat is szedtem már de semmi nem volt

xanax 0.5 egyszer vettem mert kaptam de ugyanúgy izgultam

pálinka nem jó, nem szeretem a piát

de köszönöm az ötleteket

2012. dec. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!