Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért van az, hogy úgy gondolo...

Miért van az, hogy úgy gondolom, hogy semmi értelme dohányzni, mégis néha-néha elszívok egy szálat?

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, csak alkalmakként. Ha megkínálnak buliban, vagy ilyesmi.


szóval rászokva nem vagyok. (Vagy legalábbis nem erősen, hogy most elmenjek cigit venni...)


Amikor cigizek, akkor jó érzés, amúgy utána meg napokig olyan érzésem van, hogy "ennek semmi értelme!!"

Aztán 1-2 hét után ha megint cigizek, megint jó addig amig szívom a szálat, utána megint jön a "semmi értelme a dohányzásnak!"

Utána napokig olyan érzésem van, hogy minek kellett elszívnom, nem lett jobb nekem, meg senkinek...


Mindig ezt érzem...


Ez mégis miért van?



2013. jún. 5. 17:21
 1/6 aspikami ***** válasza:
100%
Mert a felfogásod normális, csak nem tudsz ellenálni a kísértésnek. :) Próbáld meg teljesen elhagyni,hidd el jobb lesz nélküle. Jó 1-2 szálba nem halsz bele 1-2 hetente,de akkor sem egészséges.
2013. jún. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert magasról teszel rá, hogy a cigaretta káros.
2013. jún. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
énis ugyanígy vagyok.nemakarok rászokni és tudom hogy nem is fogok,de néha jólesik ha iszok vagy bulizok ilyesmi. :)
2013. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
velemis teljesen így van:)
2013. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez van
2013. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, olyan rohadt gyengének érzem magam és mindig lelkiismeret-furdalásom van utána :s
2013. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!