Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte minden nap, miután...

Szinte minden nap, miután haza jöttem a suliból, és megebédeltem, lepihenek, és el is alszom. Normális, hogy minden délután simán elalszom? 21/L

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Hozzászoktattad a szervezetedet, ez azért van! De ne bánkódj ezen, más is szokott ilyet csinálni.
2010. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is ezt csinálom:o
2010. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze:D Déli országokban épp erre való a szieszta, hogy a legmelegebb időben alszanak. De jó nekik.. Itt is be kellene vezetni. Egyébként míg suliba jártam én is mindig ezt csináltam...Most meg már munka közben nem lehet:( Élvezd míg lehet:D
2010. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
habár ha lenne jobb dolgom, valszeg nem tenném:D ha mondjuk vmi pasi várna rám, nem csak a mosogatnivaló...:)
2010. márc. 3. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Törődj bele, ez a korral jár, te sem leszel már többé 20 éves. :-PPP
2010. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első voltam. Na látod! akkor ha pasi várna eszedbe sem jutna aludni, de még a mosogatnivalót is otthagynád miatta. Nincs neked semmiszervi bajod! De szundi után egyszercsak megjelenik az ablakodnál egy huszár fehér lovon, és máris ki megy az álom a szemedből.::))
2010. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig csodálkozva néztem,hogy nővérem hazajött gimiből evett és lefeküdt aludni.El nem tudtam képzelni hogy fárad el annyira.Általánosban sosem volt baj,hazaértem suliból ugyanolyan fitt voltam,mint reggel.

Most bizony már,gyakran én is alszok ebéd után:D Egyszerűen jól esik egy 0,5-1órára kikapcsolni az agyam,pihenni...Egyszerűen szükség van egy kis kikapcsolódásra.Mások leülnek gépezni és ott ragadnak órákig,mi meg pihenünk egy kicsit:)

15/L

2010. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is mindig ezt csináltam és ma is ezt csinálom. Nincs vele semmi baj, jobban érzed magad tőle utána!


25/F

2010. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem normális.a szervezet valamiben hiányt szenved.és ezért nem bírsz fent lenni.
2010. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam, hogy nem bírok fent lenni, csak du. mindig lepihenek, és sokszor nincs kedvem felkelni, mert jobban esik ugy maradni és elaludni..:)
2010. márc. 4. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!