Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Titeket mennyire visel meg ez...

Titeket mennyire visel meg ez a nagy meleg?

Figyelt kérdés
eddig csak a "fáradtság" jelentkezett nálam és az hogy egész nap inkább csak feküdnék/pihennék, lecasukódnak a szemeim mint akit agyonvertek kb :D ma reggel pedig elkezdett fájnia fejem olyan szinten hogy kezdek megőrülni a gyógyszer meg nem segít :S

2015. júl. 6. 14:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet , egy 3-4 litert minimum :-)
2015. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
iszok én de semmi :D már a gépelés se megy, állandóan elrontok egy szót :D
2015. júl. 6. 14:48
 3/8 Kései Sirató ***** válasza:
eléggé megvisel, le vagyok lassulva..
2015. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eléggé. Nappal semmi bajom, azon kívül, hogy fáradt vagyok a pocsék éjszaka miatt.

Este többször felkeltem, melegem volt, szomjas voltam, minden bajom volt. A reggelem pedig nekem is fejfájással indult.

2015. júl. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. Mondjuk családi házunk van, nincs légkondink, de így is 25 fok van bent. Szerintem ez jó. Persze nem ülünk egész nap itthon, de viszek magammal lefagyasztott vizet, azt iszogatom. Én bírom a hőséget.
2015. júl. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát kicsit lazábbra vettem a napot, nem dolgozok annyit, inkább csak túlélek, várom, hogy teljen a nap. Megy egy ventillátor, de nem szeretem ahogy zúg. Sok fagyi, olyan ételek, amiket szeretek és majd csak eltelik ez a nap is.
2015. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és szerdán lesz a csúcs

én nagyon szenvedek, minden bajom van de nem szabad nyavajogni :) hazaérek, csinálok valami könnyű kaját és túlélek én is :D

2015. júl. 6. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Idegesítő, hogy folyik rólam a víz, vizes lesz a hajam, cikinek érzem, mert bárkit nézek az utcán, ők szárazak.
2015. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!