Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet hőgutát/napszúrást...

Hogy lehet hőgutát/napszúrást kapni? Mennyi az esélye?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé hipochonder vagyok, beképzelek mindig mindenféle betegséget magamnak, félek a hányástól, az ájulástól, szédüléstől... Na most itt ez a nagy meleg és attól rettegek, hogy mikor kapok hőgutát vagy napszúrást, ma sajnos úgy alakult a napom, hogy volt egy kis elintéznivalóm a városban és bár nem sokat, de voltam azért közvetlenül a napon és azt hallottam már 10 perctől is lehet napszúrása valakinek. De annyian mászkálnak ilyenkor is kint, strandolnak stb.. mégse lesz mindenki beteg. Iszok egyébként sokat, ahogy tudtam többször bementem hűvös helyekre. Este még mennék el itthonról, de nem tudom így el merjek-e indulni. Kicsit fáj a fejem, meg ugye nyomott vagyok, de ez ebben a melegben szerintem amúgy is normális.
2015. júl. 6. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokat vagy a napon, nem vagy bekenve naptejjel nincs fejfedőd és kevés folyadákot fogyasztasz akkor kaphatsz esetleg napszúrást, hőgutát. De erre kicsit az esély mert fiatal vagy még
2015. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy fiatal ?
2015. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!