Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van gyógyír az alacsony...

Van gyógyír az alacsony vérnyomásra?

Figyelt kérdés

Tudom, kávé! Csak az a gond, hogy rosszul leszek tőle, nem tudom miért. S a kakaótól, kólától, piros bikától meg hasonlóktól is! Van valami ötletetek?

Köszönöm.


2007. nov. 4. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
deci vörösbor naponta- (OK, itt is lehet biros bika- Egri bikavér, bár szerintem nem erre céloztál...). A hangulat garantáltan javul, a vért tisztítja, s a vérnyomásodra is jó hatással lesz;). Ja, és jobb ha alacsony, mintha magas volna, s szívinfarktustól kellene tartanod-bemde?:) (engem ez a tudat egy csöppet megnyugtat)
2007. nov. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Nekem doki mondta: alacsony vérnyomás - hosszú, de unalmas élet, magas vérnyomás - rövid, de izgalmas élet. :-)
2007. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sok folyadékot, ásványvizet, gyümölcs teát, zöld teát.
2007. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A helyzet az, hogy 70/valamennyinél már nem tudok észnél lenni, s elájulok. Egyébként 80-90 szokott lenni! Ha nagyon ideges vagyok, akkor 120, s ugyanúgy fáj a fejem, mintha másnak 200! :)

2008. febr. 19. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fehérfagyöngy tea.Ha magas leviszi,ha alacsony akkor pedig fel,azaz optimalizálja a vérnyomást.Persze nem egyik napról a másikra.Napi két csészényit kell meginni.Este hidegen beáztatni,majd reggel felforralni és langyosan inni.Gyógyszertárban és herbáriában kapható.Nagyon hatásos és mellékhatások nélküli.
2008. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!