Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Általában 10-11 órát alszok...

Általában 10-11 órát alszok és másnap úgy kelek fel mint aki kb egy órát aludt miért van ez így? Hogy tudnám magam kipihenni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
El kell menned egy alvásvizsgálatra. Nem horkolsz? Kapsz levegőt rendesen az orrodon? Túlsúlyod van?
2015. júl. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A válasz egyszerű ..

Túl alszod magad.

Próbáld ki, hogy egy hétig minden nap állítasz ébresztőt, és ne aludj többet 8 óránal.

Hidd el pár nap és fittebb leszel.

2015. júl. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

csak hozzá szoktam hogy nyári szünet van és általában ilyen hajnal 1-2 ig fel vagyok és másnap 12 és 13 között szoktam kelni

97 kg vagyok és 194 cm szóval nem vagyok túl súlyos

2015. júl. 13. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:

És nappal mivel foglalkozol? Mert ha nem fárasztod le magad, csak hason netbook egyensúlyozással akkor ez tényleg túlalvás.


Menj a haverokkal, strandolj, mozogj, kerékpározz, sportolj, vagy amire lehetőséged van, szinte mindegy mivel, csak fizikálisan is fáraszd le magad és aludj kicsit kevesebbet.

2015. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
háát kelek általában délbe fél 2 től 4 ig mindig nap edzek !!
2015. júl. 13. 20:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Az olyan, mintha normál esetben reggel/délelőtt edzenél. Nem tart ki éjfél utánig a hatása és nem ellensúlyozza a tizenórás alvást.


Próbáld meg az edzést estére, (a Te megcsúszott időszámításod szerint neked délutánnak számító időpontra) tenni és max 9 órát aludj.

2015. júl. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megprobaltam mat azt hogy folkelek reggel mert egy hetig jartam korhazba 8 kor keltem de ahogy haza ertem aludtam mert egyszeruen keptelen voltam akarmit is csinalni mert csak aludtam el mar ulve is :(
2015. júl. 13. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!