Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Erős szédülés szorongástól....

Erős szédülés szorongástól. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Nagyon szédülök, főleg ha felállok dőlöngélek jobbra-balra, meg ha ránézek egy tárgyra mintha mozogna, a fejem is fáj. Többször előfordult ez az utóbbi időben, nem egyszer éreztem, hogy el fogok ájulni, főleg mikor egyedül elmentem valahova volt, hogy azt hittem haza se tudok jönni és már majdnem kihívtam magamnak a mentőket, aztán ahogy hazaértem pár perc és teljesen el is múlt. Kivizsgáláson tavasszal voltam, semmit nem találtak, iszok sok folyadékot, eszek rendesen, a meleggel sincs összefüggésben, mert akkor is előfordul, ha nincs meleg. Viszont rettenetesen szorongok és idegeskedek egy csomó dolog miatt. Csak erre tudok gondolni, hogy attól lehet. De képes ilyen testi tüneteket produkálni a szorongás?

18/L


2015. júl. 18. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, képes. Első körben próbáld ki, hogy szedsz B vitamint, magnéziumot, hogy erősödjenek az idegeid. Esetleg sportolj valamit, mert az is nagyon hatékony tud lenni, erősíti az önbizalmat és olyan hormonokat termel, ami elűzi az idegeskedést. Nálam ezek együtt használtak.
2015. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Előzőhoz a Lecitint tudom hozzatenni, idegeket védi. Viszont azonnal menj el szemeszetre, hogy nem a szemedrol van-e!! Mert attól is lehet minden. Arról gondolom, hogy ha tárgyra nézel akkor is és a fejed is fáj. Javaslok egy nagyon alapos és általános vizsgalatot, Maganorvoshoz is elmehetsz, nem egy okor ára, annyit meger. Ha meghallod a cilinderes dioptria szót, ahhoz ragaszkodj, ha az kell (ha kell).
2015. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A szememmel nincs gond, szemészeten is voltam tavasszal:)
2015. júl. 18. 21:34
 4/5 anonim válasza:

Lehetséges egyensúly zavar probléma érdemes lenne fül orr gégészeten megnézetni oda beutaló sem kell.

De ha sokat idegeskedsz és az okokat nem tudod megszüntetni akkor én a Milgamma kapszulát javaslom.

B vitaminokat tartalmaz igaz nem olcsó de lehet kimerült vagy akár szellemileg is ez okozhat szédülést, fejfájást és bizonytalanság érzetet is.

Ha egyedül mész valahova lehet félsz történt veled valami rossz mostanában?mert akkor van olyan hogy szorongás ambulancia.Végső esetben maradnak az enyhe nyugtatók vagy valamilyen Valeriana készítmény recept nélkül kaphatók és a gyógyszertárban elmondják melyiket érdemes megvenned.

2015. júl. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt gyerekkoromban és tiniként. Amíg nem kerültem ki a stresszor/agresszor környezetből, nem javult. Viszont utána egy sor másik pszichoszomatikus betegséggel küzdöttem. Szóval azt ajánlom, hogy mindenképp próbálj erősödni mind fizikailag, mind mentálisan ha nem szeretnéd ugyanazt az utat végigjárni mint én.

Mindenképp sportolj, a szorongást is enyhíti és segít a stabilitásban.

Ezek a tünetek nálam akkor erősödtek fel, ha nem ettem rendesen, nem ittam elég vizet - ezeken a területeken is ajánlom a rendszerességet.

Tanulj stresszoldó módszereket és alkalmazd őket rendszeresen: naplózás, meditáció, légzőgyakorlatok, pl a mély levegő projekt insta oldalán is találsz jó tartalmakat szorongással kapcsolatban

2022. febr. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!