Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fokozott izzadással kihez...

Fokozott izzadással kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász, háziorvos...?
2015. júl. 19. 01:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a dezodorhoz
2015. júl. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden problemaval elobb a haziorvoshoz kell fordulni es majd O kuld el a szukseges szakrendelesekre, O ad beutalot minden olyan vizsgalatra amibol kiderulhet, hogy valojaban mi bajod lehet.
2015. júl. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig volt ugyanez a problémám. Az orvosok max kivizsgálásra küldenek el, de ha nincsen szervi oka akkor valami drága dezodort fognak felírni. Én sok mindennel próbálkoztam, mert iszonyúan izzadtam. Tök mindegy volt, hogy nyár vagy tél van, folyt rólam a víz ha már kicsit is melegem volt. Nekem a szódabikarbóna adta meg a választ. 1 éve használom és semmilyen káros dezodort nem kell használnom azóta. Teljesen ugyan nem, de azért korlátozza az izzadást. Arról nem beszélve, hogy semmilyen izzadságszag nem lesz..
2015. júl. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. júl. 28. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!