Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami betegségem van?

Valami betegségem van?

Figyelt kérdés
Az egész két hónapja kezdödöt mikor enyhe szuró nyilaló érzést éreztem a hátamban és a melkasomban tüdö tájékán nemigazán zavart még vártam vele ,de ez általába akkor éreztem mikor nyugodt állapotban voltam most az utobi idöben kissé szédülök és nehéz légzés is társult de akkor amikor pihenek vagy számitogépezek , amikor fizikai munkát végzem minden probléma megszünik nemérzek semmit dohányzom 3 éve naponta 1-6 szál 18 éves vagyok 80 kiló nagyon agodom hogy valami betegségem van .Mikor kapok elfoglaltságot akkor nemérzek semmit olvastam hogy lehet beképzelt betegség is nemtudom mikor elolvastam akkor kissé megnyugodtam és enyhult a panasz megszünt de mivan ha mégis?

2015. júl. 26. 11:42
 1/8 A kérdező kommentje:
A nehézlégzés nem állandó csak néha erzem és szoktam érezni hogy elis mulik a szédülés fokozodik ha rágondolok hogy valami betegségem lehet
2015. júl. 26. 11:47
 2/8 gyevickie ***** válasza:
Orvos ugyebár nem vagyok. Én arra tudok gondolni, hogy rettegsz attól hogy beteg leszel. A szorongás okozhat hasonló tüneteket. Mindenesetre én abbahagynám a dohányzást, rá se kellett volna szokni. Illetve felkeresném a háziorvost, meg tudja hallgatni a szívedet, tüdődet. Esetleg tovább tud kuldeni pl. EKG-ra, ha úgy latja.
2015. júl. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyesmi volt 2009ben. Még élek. Sporttal elmúlt. Mostanában megint kevesebb mozgásra van időm, most a lengőbordánál meg szegycsontnál vannak hasonló fájdalmak néha.

A doki azt mondta hogy "minden a mozgásért kiált".


Sportoltál korábban?

2015. júl. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Régen taekwondoztam bicikliztem de mostanába nemigazán és szedtem fel pár kilot de nemrégiben 1 hónapja elmentem egy 100km bicikliturára a tüdöm elég jol birta bár az izmaim nem birták de a tüdöm birja a terhelést nemfáj
2015. júl. 26. 11:58
 5/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja érzem a szuró érzést a melkasomban mostnra gyengült de aggodom és szédülök mikor nyilal egyet szokot légzésre is nyilalni és mozgásra is ha nyujtozkodom is szokot nyilalni.
2015. júl. 26. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Eltunyultál, meghíztál, a dohányzástól megindult az érszűkület kialakulása és a tüdőkapacitás csökkenése, ez van.
2015. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gonosz de legaláb öszinte ment a zöldkéz mindenkinek:D
2015. júl. 26. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:

:)

Ja, azt elfelejtettem hogy akkor még cigiztem, és részben ezért hagytam el mert megijedtem. Aztán később tudtam meg hogy az ilyen dolgok a gerincből és a borda közti izmokból sugározhatnak ki. A nehéz légzés azóta elmaradt, a hátam azóta is fájdogál ha nem mozgok, mert ráadásul ülőmunkám volt évekig.(programozás)


Szédülésem viszont sosem volt.

2015. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!