Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet az idegességnek ilyen...

Lehet az idegességnek ilyen tünete? Vagy a depressziónak?

Figyelt kérdés
Szívbeteg vagyok és mivel műteni is fognak elég pánikbeteg vagyok.Egy ideje szedek antidepresszánst is.Azonban ennek ellenére néha (Pl ma egész délelőtt) rámtör egy olyan rosszul lét,hogy azt hiszem mindjárt végem van.A következőkből állnak a tünetek.Légszomj,belső remegés,szív körüli fájdalom ami kisugároz a hátba és a karba is,hullámokban rámtörő hányinger,esetleg hasmenés,szédülés és olyan zavart vagyok,hogy sokszor nem tudom átlátni pl a teret,vagy ami körülöttem folyik.Olyan érzésem van ,hogy mindjárt elájulok.Voltam már ezzel orvosnál,de azt mondták ez nem a szívtől van,hanem inkább idegi.Háát nem tudom,elég nehéz elhinni,hogy ezeket a nekem nagyon félelmetes rosszulléteket pusztán az idegrendszerem produkálja.Orvost már nem merek megkérdezni mert a választ ismerem,de segítsetek légyszi,tényleg idegi alapon vannak ezek a rosszullétek?
2008. szept. 4. 22:03
1 2
 11/12 anonim válasza:

Sziasztok, engem is érdekelne a kineziológus elérhetősége. Már 10 éve szedek antidepit, de sosem adom fel a reményt,hogy egyszer talán elhagyhatom. (Eddig nem járt sikerrel, minden alkalommal még rosszabbul lettem, mint korábban.)

Amúgy az eredeti kérdésre válaszolva, nekem hasonló tünetek általában nagy bevásárlóközpontokban, piacokon jönnek elő, és nagyon jó szolgálatot tesz egy szem cukorka.

2009. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

www.harmonia-egyseg.hu

Nekem ezt a címet adták.

2009. jan. 13. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!