Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudná valaki ilyenkor mi...

Nem tudná valaki ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
A Campus fesztiválra mentem egy napra , és ugyebár táncoltam és sétáltam csomót , de tényleg csomót. Este fele bementem a disco szerűségbe és ott hát hogy ne hazdujak ilyen kisebb felugrásokat csináltam ami valószinüleg megerőltette nagyon a vádlim, miután hazajöttem és lefeküdtem holnapra , annyira fájt hogy nem tudtam ráálni , a másik lábamon a bokám , az már elmúlt szerencsére , viszont a vádlim fájdalmán semmi sem segít se :"Magnézium , izomlazító , fájdalomcsillapító , masszázs." És alig birom kinyújtani ráálni is csak nagy nehezen ilyen lábujjhegyen de még akkor is fáj , és nem tudom mit csináljak emiatt nem tudok semmit se csinálni . Ötletek várok.

2015. júl. 27. 23:09
 1/1 Ed8 válasza:
ez bizony izomláz. 2-3 nap múlva elmúlik, esetleg lóbalzsammal kend be, de a zölddel, ne a paprikással, vagy Richtofit sportkrém is jó rá. én is voltam így pár hete :)
2015. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!