Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Segítséget kérek, hogy mi...

Segítséget kérek, hogy mi lehet ez? Minden este nagyon fáj a gyomorszájam, ami kb 1 óra múlva elmúlik. Annyira félek, hogy gyomorfekély. Vagy akkor tovább tartana a fájdalom? Bevallom rettentően stresszelős, agyalós vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Megfigyelted, hogy mikor kezdődik a fájdalom? Pl. az evés után közvetlenül, vagy sokkal később? Eszel-e valamit, amikor végre elmúlik a fájdalom?


Azért jó tudnod, a stressz okozhat gyomorfekélyt.

2010. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Étkezéstől szinte független,diétázom.És csak este jön ki 7 fele és tart max egy órát.
2010. márc. 6. 19:45
 3/17 anonim ***** válasza:

Reflux? Fájhat kávétól, szénsavas italtól, csokitól stb.

Vékony vagy?

2010. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem kávézom,nem iszom üdítőt és mostanában csokit sem ettem.175 cm vagyok és 65 kg.
2010. márc. 6. 19:52
 5/17 anonim ***** válasza:

Ha diétázom, akkor este nekem is fáj, de én tisztában vagyok vele, hogy ez a gyomorfekélyem:(


Elképzelhető, hogy neked még csak kialakulóban van, ezért múlik el egy idő után a fájdalom.

2010. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nincsen sok gyomorsavad? Mit szoktál vacsira enni? És mikor eszed a vacsit?
2010. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Sok sav? Helicobacter? Menj el orvoshoz, remélhetőleg tudnak segíteni.
2010. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6 körül vacsiztam pirítóst. Mindig csak este jelentkezik.Pedig napközben is eszek stb. Ittam cickafarkfű teát és elmúlt. Savam szokott lenni.Én a rengeteg idegeskedésre gondoltam,m.a héten elég nagy baj ért és csak ezen a héten kezdődött.
2010. márc. 6. 20:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott fájni! És senki sem hiszi el, hogy a gyomorszájam/gyomrom fáj.. Ilyen nyilalló érzés, olyan szúró.. Ugye?
2010. márc. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen, így kezd kialakulni a gyomorfekély...
2010. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!