Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az lehetséges, hogy kevés a...

Az lehetséges, hogy kevés a só a szerveztemben?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg magamon, hogy amikor egy nehezebb nap után lefáradok, akkor délután elfogyasztok csipetnyi sót és olyan fél órán belül mintha jobban tudnék koncentrálni és sokkal összeszedettebb leszek. Ez sóhiány miatt van? Vagy nincsen különösebb összefüggés a dolgok közt?

2015. júl. 28. 00:47
 1/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Simán elképzelhető. Egy általam nagyra becsült természetgyógyásztól olvastam egyszer, hogy amikor sportversenyre készül, akkor már napokkal előtte sokkal jobban szokta sózni az ételeit, hogy jobb teljesítményt tudjon nyújtani. Persze az sem mindegy, hogy milyen sót használ az ember. Én a tisztaso.hu oldalról veszem.
2015. júl. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, ha egyébként nem eszel sok sósat, és mellette sokat izzadsz, akkor előfordulhat ásványianyag-hiány.
2015. júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában ásványianyag hiányosak az emberek, de a só mellett a káliumot is érdemes pótolni és még egy sor másik vitamint.

Most a Naturland elektrolit tablettáját szedem, abban nem csak só van.

2022. febr. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!