Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne aludjak...

Mit tegyek, hogy ne aludjak ilyen sokat? Több lent 14/L

Figyelt kérdés
Általában hajnali 1-, akár fél 3-3(ritka) körül fekszek le aludni.Nem tudok korábban,ilyenkor filmezek,olvasok,facebookot bőngészem stb..nem is baj csak amikor másnap felkelek és az órára nézek akkor 13-14 órát mutat..vagyis kiesett a délelóttőm,emellettt iszonyű lusta vagyok egésznap.Ráakarom szokatni magam a koränkelésre,mert lassan suli és olyan 5 körül kelnem kell. Tipp?

2015. júl. 30. 13:23
 1/9 anonim válasza:
100%
Sajnos ez csak úgy fog menni,hogyha rászoktatod magad az időben fekvésre,mert ha hajnali 1-3körül fekszel le,akkor nem fogsz tudni korán felébredni...
2015. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Tipp...

Gépet kilőni 20 órakor, ágyba befeküdni megnézni a barátok köztöt és aludni! Pik-pakk 8kor felébredsz!

2015. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer felkelsz korán ébresztőre, aznap nagyon rossz lesz de este menni fog időben az alvás.

Viszont vigyázz, hiába fekszel le korán, állíts ébresztőt mert véletlenül bepotolod az előző ejszakait is és nem kelsz fel délig, tapasztalat.

2015. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az ébresztő dolgot 3-4 napja csinälom,de csak kikapcsolom az ébresztőt..nem bírok felkelni..
2015. júl. 30. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Eloszor is keljel koran (aki koran kel aranyat lel) ... ha mar igy "meggazdagodtal", akkor toltsd gazdagon a napodat: segits anyunak a hazkoruli dolgokban, menj strandra, jarj bringazni. Estere koran faradt leszel, tehat fekudj le idoben.


Ha ebreszto oraval akarod megoldani az ebredesed, akkor tedd olyan tavolsagba, hogy fel kelljen allnod, hogy kikapcsolhasd.


Ha beall a szervezeted egy megszokott ritmusra, onnan mar ora nelkul is fel fogsz ebredni.

2015. júl. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyar van! Pont atalszod azokat az orakat, amikor a meleg is elviselheto, Te pont a kanikula kelsz fel.
2015. júl. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kanikulaRA
2015. júl. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pont ugy szoktam,segitek itthon,strand aztan bringa,de moat koran fekszek,holnap meg koran kelek,mert peca:) koszonom a valaszokat!
2015. júl. 30. 22:51
 9/9 Roland G. ***** válasza:

Szia!

Hagyjuk már ezt a filmezést,olvasást :)

A Face tehet erről,úgyhogy függeszd fel magad egy időre,mert beszippant ....én is fent vagyok 2-3 óráig,de hamar kelek.Vagy gáz a ideiglenes felfüggesztés szted?

2015. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!