Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnöm nemtud aludni mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnöm nemtud aludni mellettem. (Senki mellett se tudott) és amikor együtt alszunk sokat szenved. És én ezt nem akarom. MIT tegyek hogy vele aludjak és ö is tudjon aludni? 18/F

Figyelt kérdés
JA ÉS ÉRTELMETLEN VÁLASZOKAT HANYAGOLJÁTOK!

2012. júl. 15. 16:11
1 2
 1/11 englishman ***** válasza:
50%
írhatsz privit ha akarsz beszélgetni erről :) 18/f
2012. júl. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
előtte jól fáraszd le/fárassza el magát. ne legyen túl meleg a szobában, az alváshoz hűvös, friss levegő az optimális. nem kell mindenképp összebújnotok, az könnyen válhat kényelmetlenné.
2012. júl. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Aludjatok külön ágyon. Miért nem tud aludni? Nem fér el kényelmesen, vagy zavarja hogy forgolódsz mondjuk, és ezért alatta is mozog a matrac? A mi francia ágyunkhoz ezért vettünk két külön kisbb matracot és nem egy nagyot:)
2012. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
nem akarok bunkó lenni..de adj neki egy kis altatót.. tényleg nem szemétségből mondom de így fog tudni aludni..
2012. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Ismerős szitú, de én vagyok ilyen. Nagyobb ágy kell ennyi a megoldás. Elalvás előtt összebújtok, amikor már nagyon álmos akkor különváltok így zökkenőmentesen tudtunk együttaludni.
2012. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szexelni akar, nem aludni! utána nem lesz gond :)

Ám mekkora az az ágy? Az intimszférát nem lehet csak úgy hirtelen áttörnöd, ha nagyon hozzá van szokva akkor csak aludjatok egymás mellett, ne erőszakoskodj. És legyen köztetek levegő is. Aztán később érj hozzá a hátához a tiéddel, meg majd valahol máshol, hogy szokjon. Vonaton is aludj az ölében, egymás vállán. használd a fantáziád!

2012. júl. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek igy már nagyjábol megfogom tudni oldani :D sokat segítettetek
2012. júl. 15. 16:23
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a barátommal a kapcsolatunk elején tartottunk, én sem tudtam, szokatlan volt a helyzet, és egyben furcsa ...

Én is csak forgolódtam, mire ő már aludt ... :/

Idő kell a barátnődnek is, hogy megszokja a dolgokat!

Mára már én is imádok a barátom mellett aludni, és tudok is .. :)

19/L

2012. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még olyan is, hogy a barátnőd édesdeden alszik, és te nem fogsz tudni mellette! :D
2012. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ha zavarja, ne aludj vele. Külön ágy, esetleg külön szoba, nincs abban semmi rossz, én sem tudom elviselni, ha valaki mellettem alszik, vagy ha egyáltalán meglát, miközben alszom. Van ilyen. Ha ő mondta, hogy eddig se tudott senki mellett aludni, és melletted sem tud, azt lehet, hogy jelzésként értette, hogy kell neki egy kis magánszféra.
2012. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!