Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akármennyit alszom, másnap...

Akármennyit alszom, másnap mindig fáradt vagyok. Mennyit aludjak? Keveset vagy sokat?

Figyelt kérdés
Körülbelűl 9 órakor szoktam lefeküdni es háromnegyed hatkor kelek. De volt mar hogy negyed nyolckor lefeküdtem aludni és volt már hogy 11-kor. De mánsap reggel alig tudtam felkelni. Mindig nagyon álmos vagyok. Mi a jobb? Ha sokat alszok vagy ha keveset ( a keves alatt nem 2-3 órát értek, hanem 6-7). Hallottam már, hogy h ha sokat alszik az ember fáradt másnap.

2014. dec. 9. 21:56
 1/3 anonim válasza:
Szia attol fug hany eves vagy.A felnotteknek 7 ora eleg de ha meg gyerekvagy 8-9 ora alvaszra sukseged van
2014. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Aludj minél többet feküdj le akár 19:00 kor is hogy kipihend magad..egyépként én is igy vagyok...az is lehet hogy valami vitamin hiányod van pl: vas vagy ilyesmi... próbáld ki hátha :))
2014. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15/L :) Köszi a válaszokat.
2014. dec. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!