Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Beütöm, és szinte már rögtön...

Beütöm, és szinte már rögtön be is kékül, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Mitől lehet az, ha beütöm valahol magam, utána szinte azonnal be is kékül? Esetleg valami vitaminnal csökkenthető, vagy ez egyfajta hajlam?
2010. márc. 7. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
anyum is ilyen. elvileg norm, de en is varom a valaszokat.
2010. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alakati adottság, a kötöszöveteid gyengék (ebböl vannak az erek is) és már kis ütödésre is megpattan az érfal, és a sejtek közé vér kerül - ezt látod kéknek. Ez ellen nem lehet semmit sem tenni, általában a soványabb embereknek kicsit kevesebb az esélye erre, de kivétel is van böven.
2010. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon érdekes dolog ez szerintem, egyébként én 158cm és 45kg vagyok. Tehát tényleg vannak kivételek. :)
2010. márc. 8. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában akik erre hajlamosak, azoknak sokszor van visszérhajlamuk is. (Nekünk a rokonságban is van több valaki, aki inkább vékony, mégis van ilyen gondja: 150 cm/ 42 kiló; 160 cm/45 kiló; 170 cm/48 kiló, szóval a kövérebb alkat csak fokozza ezt a hajlamot.
2010. márc. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!