Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy több országban szinte már természetes, hogy egy férfi szőrteleníti az egész testét, nálunk pedig egy gyantázott férfiláb láttán rögtön b. znak?

Figyelt kérdés

Most őszintén, nem esztétikusabb és higiénikusabb ha az ember nem olyan szőrös, mint egy majom? Vagy csak én gondolom így?


24/F


2011. aug. 18. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ez a statisztika meg honnan? :D:D:D
2011. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem személy szerint nem érdekel a szőr..Tudomásom szerint a nemzőképesebb férfiak szőrösebbek.Lehet ,hogy jobb szőrtelenül elismerem ,de én tuti nem szenvednék érte.Oké ,hogy alap dolgokat borotválok mint hónalj nemiszerv arc ,de a lábbal nem szenvednék. Legrosszabb esetben is kiszőkíteném ,ha nem tetszene a barátnőmnek.
2011. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Honnan veszed, hogy szőrtelenítik magukat??????

Isten óvjon egy csupasz férfitesttől! A szőr a férfiasság egyik megnyilvánulása. A higiéniának meg ehhez semmi köze..


Igenis b*zis..Szexuálisan sem izgat..engem legalábbis cseppet sem. Ha gyantázott lábakat akarok a takaróm alatt látni, akkor nővel fekszem le.

2011. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
27%

Már bocs de egy férfi akkor férfi ha szörös . Nèzd meg sp-t egy gram ször nincs a testén ... Szerinted ő férfias? A barátnõm is úgy gondolja hogy egy férfi szörösén jò. Ha èn látnék egy gyereket full sima bőrrel akkor én melegek titulálnám.


20/f

2011. aug. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%

fújj, hozzá nem érnék olyan pasihoz, akinek szőrtelen a lába...

19/L

2011. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

Mert ebben az országban szerencsére még nincs annyi ratyi kis f*sztarisznya buzogány, mint külföldön.

Aki himnemü létére képes magát leszörteleniteni, meg szemöldök-szedés, meg szoli, meg smink, meg istenf*sza, hát az ez hülye kis köcs*g.. az ilyeneket elzavarnám Recskre követ törni pár évre.

2011. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

20:07!


Igen, valóban sokkal egyszerűbb "hülye kis köcs*g.."-özni, mint igényesnek lenni...

2011. aug. 18. 20:13
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező,áruld már el, miért igénytelen az,aki férfi létére nem szőrteleníti a lábát??
2011. aug. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

A FÉRFI az SZŐRÖS !

Főleg intim tájékon és a lábán !


Nekem mondjuk az tetszik, ha a mellkas csupasz, na de a láb, meg a többi... Inkább ne !


Legutóbb jól esett viccből simogatni a barátom intim szőrzetét, én szeretem ! Férfias, nem egy kisfiút akarok a kezeim közé...


22/L

2011. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

Ez nem igényesség kérdése, ezer évek óta ez a nők területe, hogy szépitgessék magukat mindenféle praktikákkal. Ha egy férfi csinálja ezt, az búza, és kész. Férfi esetében az igényesség kb. addig terjed, hogy naponta fürdik, használ dezodort, pár naponta borotválkozik, meg mondjuk sportol, hogy ne úgy nézzen ki, mint egy telefosott búvárruha.

A mai "férfiak" főleg nyugaton már elnőiesedtek, nem tudják, mit csináljanak jódolgukban.

2011. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!