Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez milyen fajta széklet?...

Ez milyen fajta széklet? Mitől lehet? (képpel)

Figyelt kérdés

Üdv! Tudom hogy undorító, de sajnos nincs jobb ötletem -ha súlyosbodik ígérem elmegyek orvoshoz- meg aki az egészség témakörben nézelődik talán elég edzett az ilyesmihez.


[link]

[link]

[link]

[link]


Szóval már úgy egy hete ilyen a székletem, vannak benne kukac, takony vagy nem is tudom mire hasonlító dolgok. Gondoltam rá hogy férges vagyok, de a googlen a legtöbb képen azért féregszerűbben nézett ki a férges széklet. Olvastam a nyálkás székletről is, az viszont nem tudom hogy néz ki.

Sajnos az első alkalmakkor még nem csináltam képet, pedig akkor sokkal több ilyen, szóval szürkés világos szalagszerű valamik voltak rajta. Az a furcsa hogy szinte mindig a székletnek azon a részén vannak amelyik vége kifelé előbbre van, ami a végén jön az általában sima.



2015. aug. 6. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez biztos, hogy nem féreg. Ez nyálkás széklet, ami 2 dolgot vethet fel.

1. Felszívódási zavar vagy

2. Vastagbélhurut

2015. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Brrr, ez nagyon morbid :D

Szerintem nem féreg. Rosszul táplálkozol, azért lehet ilyen.

Mit eszel általában?

Sok péksüti, kenyérféle, édesség esetén szokott nekem nyálkás lenni. De a túl sok zöldség sincs rám jó hatással.

2015. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
FIGYELJETEK VÁLASZOLÓK! Ne kattintsatok a képekre! A saját érdeketekben! Amúgy nagyon szép kaki.
2015. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


A nyálka a székletben bekezdést ajánlott elolvasni.

De amúgy nem súlyos a dolog, figyelj az étkezésedre.

2015. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem merem megnézni :D

De a leírás alapján nincs semmiféle halálos bajod.

2015. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

:DDDDD

Komolyan ezekért a válaszokért megérte feltenni a kérdést:DD Bocsi, ment a zöld pacsi mindenkinek csak néhánytól most is röhögök, de ez van, ez most így sikerült:)

Leszedjem a kérdést, vagy itt hagyjam hogy sokan tanulhassanak belőle?:))

2015. aug. 6. 18:41
 7/8 A kérdező kommentje:
De egyébként szóltam előre szóval nem tudom mi a baj:D Azt hittem csak azok kattintanak a linkre ezek után, akiket tényleg érdekel az eset:))
2015. aug. 6. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én elég bátor voltam, rákattintottam...és rohantam a fürdőszobába hányni. Magam sem gondoltam volna, hogy egy kép ilyet vált ki belőlem. Pfff. Most már ezt is tudom.


Nem hülyéskedek.

2015. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!