Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan győzzem le a depresszió...

Hogyan győzzem le a depressziómat?

Figyelt kérdés
Eléggé fiatal vagyok, de az elmúlt két évben több öngyilkossági kísérletem volt, többször is kerültem már kórházba. A mai napig vagdosom a csuklómat és a combomat. Sokszor próbáltam már leállni, de nem ment. Úgy érzem, a fizikai fájdalomtól, csökken a lelki. Egy éve borzasztóan éreztem magam, folyton sírtam, ám most már nem érzek semmit. Sem boldogságot, sem fájdalmat. Mintha csak egy hulla lennék, úgy érzem teljesen értelmetlen az életem. Sokszor próbáltam kikerülni a problémáimat, és új életet kezdeni, de pár hét alatt minden rossz dolog visszajött. Fogalmam sincs mit kezdjek magammal, mert nem akarok gyáva és gyenge lenni, de már mindent megtettem, és még mindig egy élőhalottnak érzem magam, akibe csak rúgni lehet.

2015. aug. 8. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Segízséghel, menk orvoshoz!
2015. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vad-Ász ***** válasza:

hány éves is vagy?

a megoldás pedig egy jóbarát vagy barátnő.

esetleg egy baráti társaság (banda).

és majd ők lefoglalnak :)

2015. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz! Sajnos ez az egy mód van a gyógyulásra (amennyiben tényleg hivatalosan is depressziós vagy).
2015. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2015. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

A legjobb megoldás a depresszióra a jó párkapcsolat. Az életben kb ezen bukik vagy áll a dolog.

De biztos vagyok benne, hogy a kérdező nagyon ismerkedni sem akar önszántából, mert szerintem csalódott, és kiábrándult belőle. De ez csak megérzés.


Ha akarod beszélgethetünk, de kérlek jelezd!

2015. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

17/L

Vannak nagyon jó barátaim, és orvoshoz is jártam, de semmi.

2015. aug. 10. 02:26
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Milyen kezelést kaptál? Gyógyszeres?
2015. aug. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!