Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet-e rosszullét napi túl...

Lehet-e rosszullét napi túl sok alvástól, ágyban fekvéstől?

Figyelt kérdés
Reggel ahogy felálltam nagyon elkezdtem szédülni és ez így is maradt majdnem egész napra, fekve semmi bajom. Ez lehetséges napi olyan 9-10 óra alvástól, és attól hogy utána még több órát filmezek fekve? Tudom nem egészséges ennyire ellustulni de gyűlölöm a hőséget és nem bírok napon lenni 10 percnél tovább ha nem muszáj. Idebent pedig sok elfoglaltságom nincsen...

2015. aug. 9. 21:36
 1/2 anonim válasza:
9-10 óra alvással semmi gond nincsen én többet is szoktam és foggalmam sincs hogy miért szédülsz de az egész napos fekvést abba kéne hagynod szerintem menj legalább eddzeni terembe vagy este street workout nekem sincs sok dolgom a nyáron ezért énis alszok 10-11 órákat de utána több órát keményen eddzek meg boxolok és neked is csak ajánlani tudom
2015. aug. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Edzeni szoktam (bár nem boxot, elfelejtettem feltüntetni hogy lány vagyok:D) csak az utóbbi időben a térdem kárára ment, egy másfél hétig nagyon fájt szóval mondanom sem kell, hogy mostanában nem sokat mozogtam.
2015. aug. 11. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!