Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájás+émelygés a meleg...

Fejfájás+émelygés a meleg miatt lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Eddig is voltak fejfájásaim de mindig a menstruáció előtti napokhoz kötöttem. Egy napig mindig erős fejfájásom volt amin csak az alvás segített gondoltam hormonális.


De most már vagy egy hete nem érzem magam valami jól, állandóan van egy tompa fejfájásom, a homlokom mögött érzem. Ehhez általában még émelygés is társul:(


Sokat iszom, azzal nem lehet gond. Gyanakodtam a gluténre, de annak az elhagyása se hozott semmi változást. Már az agydaganat is eszemb jutott esküszöm, de év elején csináltak CT-t egy rosszullét miatt és akkor nem volt semmi gond a fejemmel.


Szerintetek a meleg okozhat ilyet? Már csak ébredés után 10-20 percig jó aztán érzem újra:(


25N



2015. aug. 11. 08:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és igazán nem tudom eldönteni, hogy a a fejfájásom miatt van hányingerem vagy a hányingertől fejfájásom:D Szokott savtúltengésem lenni, lehet attól fáj a fejem is?
2015. aug. 11. 08:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez a problémám: fejfájás és émelygés.

A nappalt végigalszom (kivéve WC, vízfogyasztás és könnyű étkezés idején, meg egyszer felnézek netre max 30 percere) amikor nagy a meleg. Egyszerűen nem bírom, rosszul vagyok fizikailag.


Nálam a meleg okozza, mert amikor picit lehűt a múltkor, akkor minden a legnagyobb rendben volt.


30/N

2015. aug. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A savtúltengéstől lehet hányinger, émelygés.
2015. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Ha kicsit lehűlne a levegő jó lenne, meglátnám azt is, jobb-e. Mert ez borzasztó, nem lüktet vag hasogat de egy állandó nyomott érzés van a fejemben meg érzem hogy nem oké a gyomrom....


Addig is próbálok lúgos ételeket enni hátha..

2015. aug. 11. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Tisztelettel mondom mindenkinek SÓ hiány. Hiába iszol sokat és még szomjasabb vagy tőle, mert a szervetlen ásványi anyag eltőmíti és kiakarja lökni a testből és még szomjasabbak vagytok. A szomjazó sivatagi spácienst sem vízzel hozzák vissza az életbe, hanem SÓT adnak. A fejfájás eldő jele a dehitráció és minden betegség a dehitráció áll e mögött. Bolti SÓT csak wc tisztitásra használjátok az még a szervezetnek sem jó. Tengeri só himalájai sóval együtt. Nyáron PI viz test azzonos és ásványi sóval elátva, vagy patikai tisztaságú sót vigyetek be. Nyáron 25gramm sót izzadtok ki. és a kémiai tanárt ne kérdezd a sóról, mert azt mondja, hogy kicsapatja a fehérjét és olyan tojás fehérje lesz a véred, mert méreg. Igaz vissza fordul a folyamat, de ne higyetek neki, mert a pina is sós tehát egészséges. A legjobb zsír égetés nyáron a dugás. a SÓ és a tiszta víz. Aki mást mond az hazudik. És nem szeret nőzni.:)
2015. aug. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi a lényeg. A fejfájás is dehitráció SÓ hiány okozza. Hiába iszol 4 litert, ha nem minőségi a víz és a szervezet jelzi ezt! Én csapvíztól herótom volt és szomjasabb voltam tőle. Ez is egy jelzés és ne hagyd, hogy a tested duzzog te meg bele törödsz. Sose törödj bele keresd meg a megfelelő vízet sót és jó közérzetet és sok szexel, mert enélkül nem lehet élni.
2015. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!