Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan hasazzak, hogy kockás...

Hogyan hasazzak, hogy kockás legyen? Van rajta egy kevés minimális zsír réteg, fogyózni nem fogok nem dagadt vagyok csak

Figyelt kérdés
van rajta egy kevés minimális zsír réteg,fogyózni nem fogok nem dagadt vagyok csak pici kis zsír mit csináljak? válaszokat előre is köszi:)
2010. febr. 1. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha már sokat gyúrtál rá, de mégsem lett kockás, akkor bizony tovább is fogyni kell. Nem kell ahhoz dagadtnak lenni, hogy a kockahashoz fogynia kelljen az embernek.
2010. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak a diétától lesz kockás,az izom nőlhet a hasazástól,de a zsír nem fog csökkeni ,csak a diétától!!ha meg zsír fedi az izmot az továbbra sem lesz szép.


[link]

2010. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem olyan szaunás üvet kellene venni, amit szoktak reklámozni a tévében.
2010. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Egyetértek a fentiekkel.Valóban oda kell figyelni a táplálkozásra!Este már csak fehérje,saláta,szénhidrát tilos!Ha 3 óránként kis adagokat eszel nem fogsz lefogyni,de a hasad szebb lehet!Ha komolyan gondolod,válaszd külön napközben a szénhidrátot a fehérjétől,nem terheled le a gyomrot-hasnyálmirigyet,és jobb lesz az emésztés.Ez kb.10-11 étkezést jelent de CSAK KIS ADAGOKAT!Éhezni tilos!A hasizom az vörös izom,vagyis mindennap lehet edzeni.Oszd be,egyik nap oldalsó ferde hasizom-másik nap hasprés...és így tovább.

Sok sikert!!!

2010. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,nagy szépen köszönöm a válaszodat,ez legalább segített is.
2010. febr. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!