Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hormonzavar miatt dagadt...

Hormonzavar miatt dagadt vagyok, de senki nem hisz nekem! Mit tegyek, hogy ne érdekeljen amit mondanak?

Figyelt kérdés
Senki nem hiszi el,hogy azért nem tudok fogyni mert beteg vagyok..nagyon szigorú diétát tartok és rendszeresen napi szinten mozgok ami arra elég,hogy tovább ne gyarapodjon a súlyom..még a barátaim sem hiszik el..az utcán meg nem nyomhatom mindenki képébe a papírt miszerint ez a helyzet..és annyira fáj,hogy folyton bántanak beszólnak holott nem zabálok és igenis nap mint nap küzdök de egy zabálógépnek néznek akibe jó belerúgni mert ronda..havi fogyásom nem éri el az 1kg-t pedig nagyon küzdök és igazából már idegileg nem bírom a megpróbáltatást..tetováltassam a homlokomra,hogy hormonbeteg vagyok nem kell még pluszba " belém rúgni! "?
2015. jan. 19. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hormonzavar esetén is le lehet fogyni. Én ismertem olyat aki 60 kg-ot fogyott. Kitartás kérdése az egész. De valóban könnyebb erre hivatkozni.
2015. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nekem nem megy..orvosi segítséggel is a maximum amit 1 hónap alatt letudok préselni magamról az az 1 kg..tehát mire egyesével lemegy az összes feleslegem az közel 3 év.. addig is tűrni az emberek megjegyzéseit képtelen vagyok..nagyon sokszor elgondolkozom,hogy minek élek így..az egész fiatalságom odaveszik mert a testem börtönbe zárt
2015. jan. 19. 14:40
 3/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, és hány kiló?

Az emberek már csak ilyenek. Idegen embereknek meg ne is próbálj magyarázattal szolgálni, gondoljanak amit akarnak. Ezt tedd helyre magadban, ha kell segítséggel is akár, és jobb lesz a közérzeted is!

2015. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez a "hormonzavarom van, nem tudok fogyni" dolog nekem mindig is homalyos volt.


Ha kevesebb kaloriat viszel be mint amennyit elhasznalsz akkor mivel mukodik a szervezeted? Levegovel?

2015. jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
22éves vagyok és 96kg 98kg-ról indultam 3 hónapja..azóta tartom azt a diétát amit összeállítottak semmi édességet nem eszek a szénhidrát többségét gyümölcsből,zöldségből szerzem..
2015. jan. 19. 14:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Jól lehurrogtak ne törődj velük. Aki mindig sovány volt és egészséges sose fogja megérteni mit él át ilyenkor az ember. Az se igaz h mindenkiről leolvadnak a kilók aki le akar fogyni. Igen van akinek sikerül és van akinek nem akármilyen kitartó is.

Te tudod az igazat nem kell másnak bizonygatnod főleg nem idegeneknek.

2015. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Es mi lenne ha lecsokkentened a szenhidratot? Mennyi kaloriat eszel meg egy nap? mennyit sportolsz?
2015. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mennyi kalóriát eszel egy nap és mennyit mozogsz? Én sem értem hogy ez hogy megy, mostanában én is hízok, és azt nem értem, hogy igaziból akkor vannak olyan emberek, akik ha nem esznek semmit hetekig, akkor is van elég tartalékjuk, energiájuk, tudnak dolgozni úgy, hogy nem fogynak? Vagy inkább az a probléma, hogy ha nem eszel, akkor úgy érzed, nincs erőd megmozdulni sem? Az, hogy mit gondolnak a többiek, szerintem ne foglalkozz vele, mert sokaknak emg olyan betegségük van, ami nem is látszik, vagy csak időszakos. Mindenkinek meg van a maga baja, erre gondolj és ha tényleg havi 1 kilót tudsz fogyni, az nagyon is jó, hiszen akkor 2-3 év alatt elérheted a normális súlyt. Kitartás!
2015. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

1200 kalóriás étrendem van 60-80g szénhidráttal. napi 1 órát mozgok este 8-9ig

aki nem érti neki valahogy úgy tudnám elmagyarázni,hogy egy vagy több hormon rendellenesen működik és valósan gátolja a fogyást.nem azt a szerepet tölti be amit el kéne látnia ezért sok más dolog mellett kialakítja a túlsúlyt mert mindent beépít..nem kell hozzá tonna szám csokit enni se cukros üdítőket meg mekis kaját..elég ha a hormon elkezd rendellenesen működni és az ellenségeddé válik

2015. jan. 19. 15:03
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt en akkor sem ertem.


valami nem stimmel az egyenletben. Valahonnan csak be kell menni annak aplusz energianak. Hacsak nem fotoszintetizalsz.


Nem vagy veletlenul zugevo?

2015. jan. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!